Spanish LOPD (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: more
af: meer

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Operation
af: Operasie

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -
