Spanish LOPD (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: more
be: болей

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: User
be: Карыстальнік

en: All
be: Усе

en: Operation
be: Аперацыя

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Database log messages to keep
be: Паведамленні журнала базы дадзеных захаваць
