Spanish LOPD (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: more
da: mere

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: User
da: Bruger

en: All
da: Alle

en: Desc
da: Faldende

en: Operation
da: Handling

en: Defaults
da: Standarder

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Database log messages to keep
da: Databaselog-beskeder som gemmes

en: Asc
da: Stigende
