Spanish LOPD (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: more
et: veel

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: User
et: Kasutaja

en: All
et: Kõik

en: Desc
et: Kahanev

en: Operation
et: Operatsioon

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Database log messages to keep
et: Säilitatavad andmebaasilogi kirjed

en: Asc
et: Kasvav
