Spanish LOPD (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: more
eu: gehiago

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: All
eu: Guztiak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
