Spanish LOPD (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: more
gu: વધુ

en: Name
gu: નામ

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Apply
gu: લાગુ કરો
