Spanish LOPD (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: more
he: עוד

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: User
he: משתמש

en: All
he: הכל

en: Desc
he: יורד

en: Operation
he: פעולה

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Apply
he: החל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Database log messages to keep
he: הודעות יומן לשמירה בבסיס הנתונים

en: Asc
he: סדר עולה
