Spanish LOPD (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: more
hi: और भी

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Name
hi: नाम

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: All
hi: सभी

en: Desc
hi: अवरोही

en: IP
hi: अंतरजाल संलेख

en: Operation
hi: काम

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: ‹ previous
hi: ‹ पिछले

en: next ›
hi: अगला >

en: Apply
hi: लागू करें

en: « first
hi: « प्रथम

en: last »
hi: अन्तिम »

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: Database log messages to keep
hi: डेटाबेस लॉग संदेशों को रखने के लिए.
