Spanish LOPD (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: more
hr: više

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: User
hr: Korisnik

en: All
hr: Svi

en: Desc
hr: Silazno

en: Operation
hr: Operacija

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Apply
hr: Primjeni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Database log messages to keep
hr: Čuvanje poruka zapisnika

en: Asc
hr: Uzlazno
