Spanish LOPD (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Operation
kk: Операция

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
