Spanish LOPD (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: more
my: ပို၍

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Timestamp
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: - All -
my: - အားလုံး -
