Spanish LOPD (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: more
pl: więcej

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: User
pl: Użytkownik

en: All
pl: Wszystko

en: Desc
pl: Malejąco

en: Operation
pl: Czynność

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Database log messages to keep
pl: Ilość przechowywanych wpisów w dzienniku

en: Asc
pl: Rosnąco
