Spanish LOPD (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: more
ru: ещё

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: Timestamp
ru: Время

en: User
ru: Пользователь

en: All
ru: Все

en: Desc
ru: По убыванию

en: Operation
ru: Действие

en: Defaults
ru: По умолчанию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Apply
ru: Применить

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Database log messages to keep
ru: dblog — количество записей

en: Asc
ru: По возрастанию
