Spanish LOPD (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: more
sk: viac

en: Name
sk: Názov

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: User
sk: Používateľ

en: All
sk: Všetky

en: Desc
sk: Zostupne

en: Operation
sk: Operácia

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Apply
sk: Použiť

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Database log messages to keep
sk: Počet záznamov na ponechanie v logu

en: Asc
sk: Vzostupne
