Spanish LOPD (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: more
ta: மேலும்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Name
ta: பெயர்

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: User
ta: பயனர்

en: All
ta: எல்லா

en: Operation
ta: செயல்

en: Defaults
ta: இயல்புநிலைகள்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ previous
ta: ‹ முந்திய

en: next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: « first
ta: « முதல்

en: last »
ta: கடைசி »

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
