Spanish LOPD (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: more
uk: ще

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: User
uk: Користувач

en: All
uk: Все

en: Desc
uk: Спад

en: Operation
uk: Дія

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Apply
uk: Застосувати

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Database log messages to keep
uk: Збережені повідомлення журналу бази даних

en: Asc
uk: Зрост
