Spanish LOPD (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: more
fa: بیشتر

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Name
fa: نام

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: User
fa: کاربر

en: Desc
fa: نزولی

en: Operation
fa: عملکرد

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Apply
fa: تایید

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی
