Spanish LOPD (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: more
gl: máis

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: User
gl: Usuario/a

en: All
gl: Todo

en: Operation
gl: Operación

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Database log messages to keep
gl: Mensaxes de rexistro da base de datos a manter
