Spanish LOPD (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: more
lv: vairāk

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: User
lv: Lietotājs

en: All
lv: Visi

en: Desc
lv: Dilst.

en: Operation
lv: Operācija

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Database log messages to keep
lv: Datubāzes žurnāla pieraksti, kas jāsaglabā
