Spanish LOPD (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: more
nl: meer

en: Name
nl: Naam

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: User
nl: Gebruiker

en: Desc
nl: Aflopend

en: Operation
nl: Bewerking

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend
