Spanish LOPD (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: more
ro: mai multe

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: User
ro: Utilizator

en: Desc
ro: Descendent

en: Operation
ro: Operație

en: Defaults
ro: Implicite

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent
