Spanish LOPD (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: more
sr: још

en: Name
sr: Име

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: User
sr: Корисник

en: Sort by
sr: Сортирај по
