Search Lucene API (7.x-3.0-unstable1) - en to be translation catalogue (41 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Author
be: Аўтар

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Weight
be: Вага

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Name
be: Імя

en: Export
be: Экспарт

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Path
be: Сцежка

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Content type
be: Тып змесціва

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Node
be: Вузел

en: Published
be: Апублікавана

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Sticky at top of lists
be: Прымацавана ўверсе спісаў

en: Field name
be: Назва поля

en: Fields
be: Палі

en: Performance
be: Прадукцыйнасць

en: Caching
be: Кэшаванне

en: OR
be: АЛЬБО

en: Other
be: Іншыя

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Authored on
be: Дата:

en: AND
be: І

en: Installed
be: Усталявана

en: Index
be: Каталог

en: The index will be rebuilt.
be: Індэкс будзе перабудаваны.

en: Search form
be: Форма пошуку

en: Translation set ID
be: ID набору перакладу
