Search Lucene API (7.x-3.0-unstable1) - en to bs translation catalogue (33 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Author
bs: Autor

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Weight
bs: Težina

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Name
bs: Ime

en: Export
bs: Izvezi

en: Node ID
bs: Nod ID

en: Path
bs: Putanja

en: Statistics
bs: Statistika

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Node
bs: Nod

en: Published
bs: Objavljeno

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Sticky at top of lists
bs: Zalijepljen na vrhu liste

en: Field name
bs: Ime polja

en: Fields
bs: Polja

en: Not installed
bs: Nije instalirano

en: Authored on
bs: Napisano

en: Last modified
bs: Zadnji put izmijenjeno

en: Node link
bs: Link na nod.

en: The index will be rebuilt.
bs: Indeks će biti ponovo izgrađen.

en: Search form
bs: Forma za pretragu
