Search Lucene API (7.x-3.0-unstable1) - en to fi translation catalogue (55 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Author
fi: Tekijä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Weight
fi: Paino

en: Delete configuration
fi: Poista asennus

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Name
fi: Nimi

en: Export
fi: Vie

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Path
fi: Polku

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Published
fi: Julkaistu

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Sticky at top of lists
fi: Kiinnitetään luetteloiden alkuun

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Fields
fi: Kentät

en: Performance
fi: Suorituskyky

en: Caching
fi: Välimuistin käyttö

en: OR
fi: TAI

en: Other
fi: Muu

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Authored on
fi: Luotu

en: AND
fi: JA

en: Installed
fi: Asennettu

en: Last modified
fi: Viimeksi muutettu

en: The primary identifier for a node.
fi: Syötteet

en: Information
fi: Tietoa

en: Index
fi: Indeksi

en: Node access
fi: Solmun pääsy

en: Node content
fi: Solmun sisältö

en: Indexes
fi: Indeksit

en: Button text
fi: Painiketeksti

en: Export configuration
fi: Vie asetukset

en: Node link
fi: Solmun linkki

en: The index will be rebuilt.
fi: Indeksi rakennetaan uudestaan.

en: Search form
fi: Hakulomake

en: No minimum
fi: Ei minimiä

en: Translation set ID
fi: Käännössarjan ID

en: Search page
fi: Hakusivu

en: Search pages
fi: Hakusivut

en: Import configuration
fi: Tuo asetukset

en: Entity bundle
fi: Entiteettinippu
