Search Lucene API (7.x-3.0-unstable1) - en to gl translation catalogue (45 entries)

en: Title
gl: Título

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Author
gl: Autor/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Weight
gl: Peso

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Name
gl: Nome

en: Export
gl: Exportar

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Summary
gl: Resumo

en: Path
gl: Ruta

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Node
gl: Nodo

en: Published
gl: Publicado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Sticky at top of lists
gl: Pegañoso no comezo das listas

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Fields
gl: Campos

en: Performance
gl: Rendemento

en: Caching
gl: Caché

en: OR
gl: OU

en: Other
gl: Outro

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Authored on
gl: Creado en

en: AND
gl: E

en: Installed
gl: Instalado

en: Last modified
gl: Última modificación

en: Information
gl: Información

en: Index
gl: Índice

en: Button text
gl: Texto do botón

en: The index will be rebuilt.
gl: Reconstruirase o índice.

en: Search form
gl: Formulario de busca

en: Translation set ID
gl: ID do conxunto de tradución
