Search Lucene API (7.x-3.0-unstable1) - en to ka translation catalogue (27 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Author
ka: ავტორი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Path
ka: გზა

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Fields
ka: ველები

en: OR
ka: ან

en: Other
ka: სხვა

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Authored on
ka: დაიწერა
