Search Lucene API (7.x-3.0-unstable1) - en to km translation catalogue (40 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Export
km: នាំចេញ

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Sticky at top of lists
km: ដាក់​នៅ​លើ​គេ​ក្នុង​បញ្ជី

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Performance
km: ដំណើរការ

en: Caching
km: ការ​ដាក់​ជា​ឃ្លាំង​សម្ងាត់

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: The primary identifier for a node.
km: គ្រឿង​សម្គាល់​សំខាន់​សម្រាប់​ថ្នាំង ។

en: Index
km: លិបិក្រម

en: The index will be rebuilt.
km: លិបិក្រម​នឹង​ត្រូវ​បាន​ស្ថាបនា​ឡើង​វិញ ។

en: Search form
km: សំណុំ​បែបបទ​ស្វែងរក

en: Translation set ID
km: លេខ​សម្គាល់​សំណុំ​បក​ប្រែ
