Search Lucene API (7.x-3.0-unstable1) - en to ku translation catalogue (38 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Author
ku: نووسەر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Weight
ku: سەنگ

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Name
ku: ناو

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Summary
ku: کورتە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Statistics
ku: ئامار

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Node
ku: گرێ

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Sticky at top of lists
ku: جێگیرکراو لە لووتکەی لیستە

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Performance
ku: ئەرک بەجێهێنان

en: Caching
ku: حەشارکردن

en: Other
ku: هیتر

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Information
ku: زانیاری

en: Index
ku: نوانە

en: Search form
ku: فۆرمی گەڕان

en: Translation set ID
ku: ID کۆمەڵی وەرگێڕان
