Search Lucene API (7.x-3.0-unstable1) - en to lv translation catalogue (52 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Author
lv: Autors

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Name
lv: Nosaukums

en: Export
lv: Eksportēt

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Path
lv: Ceļš

en: Statistics
lv: Statistika

en: Content type
lv: Satura veids

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Node
lv: Mezgls

en: Published
lv: Publicēts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Sticky at top of lists
lv: Piesprausts sarakstu augšgalā

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Fields
lv: Lauki

en: Performance
lv: Ātrdarbība

en: Caching
lv: Kešošana

en: OR
lv: VAI

en: Other
lv: Citi

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: AND
lv: UN

en: Installed
lv: Instalēts

en: Last modified
lv: Pēdējoreiz mainīts

en: Indexing
lv: Notiek indeksēšana

en: Information
lv: Informācija

en: Index
lv: Rādītājs

en: Node access
lv: Piekļuve mezglam

en: Results per page
lv: Rezultāti lapā

en: Indexes
lv: Indeksi

en: Button text
lv: Pogas teksts

en: Export configuration
lv: Eksportēt konfigurāciju

en: Node link
lv: Mezgla saite

en: The index will be rebuilt.
lv: Indekss tiks atjaunots.

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: Translation set ID
lv: Tulkošanas kopas ID

en: Search pages
lv: Meklēšanas lapas
