Search Lucene API (7.x-3.0-unstable1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Author
mk: Автор

en: Search
mk: Барање

en: Export
mk: Изнесување

en: Performance
mk: Перформанси
