Search Lucene API (7.x-3.0-unstable1) - en to ne translation catalogue (26 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Path
ne: मार्ग

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Node
ne: नोड

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Index
ne: सूची

en: Search form
ne: खोजी फारम
