Search Lucene API (7.x-3.0-unstable1) - en to nn translation catalogue (29 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Weight
nn: Vekt

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Name
nn: Namn

en: Export
nn: Eksporter

en: Summary
nn: Samandrag

en: Path
nn: Sti

en: Published
nn: Publisert

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Sticky at top of lists
nn: Satt til toppen av lista

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Fields
nn: Felt

en: Performance
nn: Ytelse

en: Other
nn: Andre

en: Not installed
nn: Ikkje installert

en: Authored on
nn: Skrive

en: Index
nn: Indeks
