Search Lucene API (7.x-3.0-unstable1) - en to oc translation catalogue (47 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Author
oc: Autor

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Weight
oc: Pes

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Name
oc: Nom

en: Export
oc: Exportar

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: Summary
oc: Resumit

en: Path
oc: Camin

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Node
oc: Nosèl

en: Published
oc: Publicat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Sticky at top of lists
oc: Espingolat en naut de las listas

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Fields
oc: Camps

en: Performance
oc: Performància

en: Caching
oc: Mesa en cache

en: OR
oc: O (OR)

en: Other
oc: Autre

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: AND
oc: E (AND)

en: Installed
oc: Installat

en: Last modified
oc: Darrièra modificacion

en: Information
oc: Informacions

en: Index
oc: Indèx

en: Node content
oc: Contengut del nosèl

en: Button text
oc: Tèxte del boton

en: The index will be rebuilt.
oc: L'indèx va èsser reconstruch.

en: Search form
oc: Formulari de recèrca

en: No minimum
oc: Pas de minimum

en: Translation set ID
oc: Identificant (ID) del jòc de traduccion
