Search Lucene API (7.x-3.0-unstable1) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: Content type
se: Šládja

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Fields
se: Giettit
