Search Lucene API (7.x-3.0-unstable2) - en to bg translation catalogue (37 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Author
bg: Автор

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Weight
bg: Тегло

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Name
bg: Име

en: Export
bg: Експорт

en: Node ID
bg: Номер

en: Summary
bg: Обзор

en: Path
bg: Път

en: Statistics
bg: Статистики

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Node
bg: Материал

en: Published
bg: Публикувано

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Sticky at top of lists
bg: Фиксиран най-отгоре

en: Performance
bg: Производителност

en: Caching
bg: Кеширане

en: Other
bg: Други

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Authored on
bg: Написано на

en: The primary identifier for a node.
bg: Основния идентификатор за елемент.

en: Index
bg: Индекс

en: The index will be rebuilt.
bg: Индексът ще бъде пресъздаден

en: Search form
bg: Форма за търсене
