Search Lucene API (7.x-3.0-unstable2) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Title
br: Titl

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Node
br: Skoulm

en: Index
br: Meneger
