Search Lucene API (7.x-3.0-unstable2) - en to et translation catalogue (54 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Author
et: Autor

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Name
et: Nimi

en: Export
et: Ekspordi

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Path
et: Tee

en: Statistics
et: Statistika

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Node
et: Postitus

en: Published
et: Avaldatud

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Sticky at top of lists
et: Püsib nimekirja alguses

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Fields
et: Väljad

en: Performance
et: Jõudlus

en: Caching
et: Puhverdamine

en: OR
et: VÕI

en: Other
et: Muu

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: AND
et: JA

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Last modified
et: Viimati muudetud

en: The primary identifier for a node.
et: Postituse peamine identifitseerija.

en: Information
et: Andmed

en: Index
et: Indeks

en: Node access
et: Ligipääs postitustele

en: Node content
et: Postituse sisu

en: Indexes
et: Indeksid

en: Button text
et: Nupu tekst

en: Export configuration
et: Ekspordi seadistus

en: Node link
et: Sisuelemendi link

en: The index will be rebuilt.
et: Indeks uuendatakse.

en: Search form
et: Otsinguvorm

en: Translation set ID
et: Tõlkekogumi ID

en: Search page
et: Otsingu leht

en: Search pages
et: Otsingu lehed

en: Import configuration
et: Impordi seadistus
