Search Lucene API (7.x-3.0-unstable2) - en to eu translation catalogue (46 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Author
eu: Egilea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Weight
eu: Pisua

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Name
eu: Izena

en: Export
eu: Esportatu

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Summary
eu: Laburpena

en: Path
eu: Bide-izena

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Content type
eu: Eduki mota

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Node
eu: Nodoa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Sticky at top of lists
eu: Zerrenden gainean itsaskor

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Fields
eu: Eremuak

en: Performance
eu: Errendimendua

en: Caching
eu: Cache-a

en: OR
eu: EDO

en: Other
eu: Bestea

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: AND
eu: ETA

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Last modified
eu: Azken aldaketa

en: Information
eu: Informazioa

en: Index
eu: Aurkibidea

en: Node access
eu: Nodoaren atzipena

en: Node content
eu: Nodoaren edukia

en: Button text
eu: Testu botoia

en: Search form
eu: Bilaketa formularioa

en: No minimum
eu: Ez dago minimorik
