Search Lucene API (7.x-3.0-unstable2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Summary
de: Zämefassig

en: User ID
de: Aawänder-ID

en: Caching
de: Zwüschespycher
