Search Lucene API (7.x-3.0-unstable2) - en to gu translation catalogue (26 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Author
gu: લેખક

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Path
gu: પાથ

en: Node
gu: નોડ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: OR
gu: અથવા

en: Other
gu: અન્ય

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: AND
gu: અને

en: Last modified
gu: છેલ્લે સુધારેલું
