Search Lucene API (7.x-3.0-unstable2) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Index
lo: ສາລະບານຂໍ້ມູນ

en: Search form
lo: ແບບຟອມການຄົ້ນຫາ
