Search Lucene API (7.x-3.0-unstable2) - en to mg translation catalogue (12 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Author
mg: Mpamorona

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Search
mg: Karoka

en: Node
mg: Fehy

en: Search form
mg: Fikarohana
