Search Lucene API (7.x-3.0-unstable2) - en to mn translation catalogue (27 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Author
mn: Зохиогч

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Weight
mn: Жин

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Name
mn: Нэр

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Path
mn: Зам

en: Statistics
mn: Статистик

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Node
mn: Зангилаа

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Performance
mn: Хурд

en: Not installed
mn: Суулгаагүй

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
