Search Lucene API (7.x-3.0-unstable2) - en to ps translation catalogue (26 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Export
ps: بهرول

en: Summary
ps: لنډیز

en: Path
ps: يونلور

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Performance
ps: كارېدون

en: Caching
ps: پټيادوي

en: OR
ps: او

en: Other
ps: نور

en: AND
ps: او

en: Installed
ps: لګول شوي

en: Search form
ps: پلټون فورمه

en: Search page
ps: پاڼه پلټون

en: Search pages
ps: پاڼې پلټون
