Search Lucene API (7.x-3.0-unstable2) - en to sq translation catalogue (30 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Author
sq: Autori

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Weight
sq: Pesha

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Name
sq: Emri

en: Export
sq: Eksporto

en: Path
sq: Pozicioni

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Node
sq: Nyjë

en: Published
sq: Publikuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Sticky at top of lists
sq: Ngjite në krye të listës

en: Performance
sq: Performanca

en: Other
sq: Tjetër

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: The index will be rebuilt.
sq: Treguesi do të rikrijohet.

en: Search form
sq: Formulari i kërkimit
