Search Lucene API (7.x-3.0-unstable2) - en to sr translation catalogue (22 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Export
sr: Извоз

en: Path
sr: Путања

en: User ID
sr: ID корисника

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Field name
sr: Назив поља

en: Performance
sr: Перформнсе
