Search Lucene API (7.x-3.0-unstable2) - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Name
ug: ئىسىم

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Sticky at top of lists
ug: چوققىلاش

en: Performance
ug: تور بېكەت سۈرئىتى

en: Other
ug: باشقا

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: Index
ug: ئىندېكس

en: Search form
ug: ئىزدەش جەدۋىلى
