Search Lucene API (7.x-3.0-unstable3) - en to af translation catalogue (30 entries)

en: Title
af: Titel

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Author
af: Outeur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Weight
af: Gewig

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Name
af: Naam

en: Export
af: Voer uit

en: Path
af: Pad

en: Statistics
af: Statistieke

en: Node
af: Mode

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Sticky at top of lists
af: Steek vas bo-aan lyste

en: Performance
af: Werkverrigting

en: Other
af: Ander

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie

en: Authored on
af: Geskep op

en: Index
af: Indeks

en: The index will be rebuilt.
af: Die indeks sal herbou word.

en: Search form
af: Soekvorm
