Search Lucene API (7.x-3.0-unstable3) - en to bo translation catalogue (46 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Name
bo: མིང

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Sticky at top of lists
bo: མིང་ཐོའི་འགོ་རུ་སྦྱར་བ

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Performance
bo: ནུས་རྩལ

en: Caching
bo: བར་གསོག་བྱེད་པ

en: OR
bo: ཡང་ན

en: Other
bo: གཞན

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: AND
bo: དང་།

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Last modified
bo: མཐའ་མཇུག་གི་བཟོ་བཅོས

en: Information
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Index
bo: དཀར་ཆག

en: Node content
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ནང་དོན

en: Button text
bo: མཐེབ་ངོས་ཀྱི་ཡི་གེ

en: The index will be rebuilt.
bo: དཀར་ཆག་དེ་བསྐྱར་དུ་འཛུགས་ངེས།

en: Search form
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་གནས

en: Translation set ID
bo: ཡིག་སྒྱུར་ཚོགས་ཀྱི་ID
